بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام کاملا محفوظ می باشد

 
شیـــک فــام راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 150 هزار تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

(تا وزن 1 کیلوگرم)

 ماشین اصلاح سر وال بالدینگ Balding

ماشین اصلاح سر وال بالدینگ Balding

WAHL Balding Hair Clipper

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده

ضمانت اصالت کالا

فرصت بازگشت 7 روزه کالا

ارسال سریع به سراسر ایران

پرداخت در محل

وال WAHL
نام برند : وال WAHL
  • موتور پرقدرت V6000
  • اصلاح دقیق و نزدیک به صفر موهای شورت
  • کیفیت و طول عمر بالا
  • عرض تیغه: 40 میلی‌متر
  • طول سیم: 3 متر
+ موارد بیشتر

بررسی، قیمت و خرید ماشین اصلاح وال بالدینگ Balding در فروشگاه آنلاین شیک فام.


ماشین اصلاح سر (مو زن‌های (از تَه) تراشیده‌ی وال) Wahl Balding Clippers، احتمالاً در حال حاضر محبوب‌ترین در بازار هستند. عمدتاً به دلیل شهرت وال، به‌عنوان یک انتخاب عالی برای آرایشگرها، در سراسر ایالات‌متحده و در سطح جهانی، است. یکی از معروف‌ترین محصولات آن، Super Taper(فوق‌العاده باریک) است؛ که یک ماشین اصلاح عالی است، اما آیا شهرت وال تصدیق شده است؟ و مهم‌تر از همه، آیا Wahl Balding Clipper برای ما طاس‌ها (افراد سر تراشیده)، دستگاه خوبی است؟ خب...

لطفاً توجه کنید: این‌یک مرور کاملاً بی‌طرفانه است. هیچ‌چیزی رایگان از طرف وال برای من ارسال نشده است تا بر افکارم تأثیر گذارد. من قیمت کامل را برای محصولاتم پرداخت کرده‌ام، همان‌طور که همیشه به دنبال یک ریش‌تراش مطلوب هستم و البته برای کمک کردن به شما برای به دست آوردن یک محصول باکیفیت هستم!

وال برای یک مدت و هم‌اکنون، یک برند اعلاء در بازار ماشین اصلاح و ریش‌تراش بوده است، وال از ایالت ایلینوی (Ilinois) در سال 1919 آغاز به کارکرد، هرچند که وال به دلیل مو زن‌هایش معروف است.
ابتدا باید بگویم که ماشین اصلاح وال بالدینگ Wahl Balding Clippers، در اصل به‌عنوان یک موزن جهت استفاده‌ی تجاری برای آرایشگران اعلان شد (و هم‌اکنون نیز اعلان می‌شود) و همچنین برای استفاده‌ی خانگی، به دلیل تراشیدن مو از ته و باکیفیت بودن محصول، در بین ماشین اصلاح‌های مو بسیار محبوب شده است. این محصول با چندین درجه‌ی مختلف ارائه می‌شود که یک مزیت برای افراد کم مو است که هنوز یک مقدار مو در آن بالا دارند و می‌خواهند به آن مدل بدهند


خرید ماشین اصلاح وال

افتتاحِ ماشین اصلاح وال بالدینگ Wahl Balding Clippers
بعدازاینکه من ماشین اصلاح وال بالدینگ را از جعبه‌ی آن خارج کردم، اولین چیزی که توجه مرا جلب کرد سنگینی آن بود. واقعاً سنگین. درحالی‌که وال، ادعا می‌کند که این ماشین اصلاح تنها نیم پوند وزن دارد، من 99% مطمئن هستم که وزن آن بیشتر از این مقدار است. وزن آن نسبت به یک دستگاه اصلاح کثیفی که در آرایشگاهتان یافته‌اید، بیشتر است. این آغاز خوبی نبود.
با نگاه کردن به ماشین اصلاح وال بالدینگ، می‌توانید متوجه شوید که به‌طور عالی ساخته‌شده است، همان‌طور که هر موزن وال معمولاً این‌گونه است؛ که احساس خوبی به آدم می‌دهد. موزنی که من به‌طور طولانی‌مدت از آن استفاده کردم، بیشتر به دلیل وزنش بود. شاید من کمی بیش از حد اغراق کرده بودم.

استفاده از ماشین اصلاح وال بالدینگ Wahl Balding Clippers
من از ماشین اصلاح وال بالدینگ برای چندین ماه استفاده کردم، من قبلاً از چند دستگاه مو تراش و سر تراشِ دیگر استفاده کرده‌ام. به این معنی که ایده‌ی بسیار خوبی برای استفاده‌ی عالی از این دستگاه Wahl Balding Clippers در مقایسه با دستگاه‌های دیگر دارم.
برای تراشیدن جلو و دو طرف سرتان، به‌طور رؤیایی کار می‌کند. این دستگاه، قطعاً ماشین اصلاح در نزدیک‌ترین فاصله (به سر، جهت از ته تراشیدن موها) است که من امتحان کرده‌ام. بااین‌وجود، این نزدیک‌ترین موزن، بسیار تیز هم هست. این دستگاه چیزی نیست که با آن به سرتان یورش ببرید! زیرا در این صورت، اغلب شما با بریدن‌ها، تراشیدن سرخود را به پایان خواهید رساند.
بنابراین، ماشین اصلاح وال بالدینگ، برای بالا و دو طرف سر به‌طور عالی کار می‌کند و همچنین برای اصلاح اطراف گوش‌ها، به دلیل لبه‌های بُرش، بهتر از بسیاری از ماشین‌های تراش دیگر است. هرچند که باید صادق باشم، من همیشه از یک ریش‌تراش برای اطراف گوش‌ها، فقط به دلیل ایمنی، استفاده خواهم کرد. متوجه شدم که یک ریش‌تراش با دقت بیشتری تراش می‌دهد و به دلیل اندازه‌اش بسیار آسان‌تر استفاده می‌شود.
تنها نکته‌ی مهم در مورد ماشین اصلاح وال بالدینگ، پشت سرتان است. اگر شما کسی را ندارید که پشت موهایتان را برایتان تراش دهد (موهای پشت سرتان را بتراشد). این کار می‌تواند کمی پیچیده باشد. این دستگاه به دلیل اینکه دارای سیم و سنگین است، جهت تراشیدن پشت گردنتان، وقتی‌که نمی‌بینید، باعث گزیدگی (زخم شدن) می‌شود. شما از آن استفاده می‌کنید، اما تراشیده‌های دیگری در دسترس هستند که این کار راکمی راحت‌تر انجام می‌دهند.

تمیز کردن ماشین اصلاح وال بالدینگ Wahl Balding Clippers
این، یکی از مثبت‌ترین نکات این موزن است. فوق‌العاده آسان تمیز می‌شود و شامل چندین بُرس همراه است.
در حقیقت، می‌توانم بگویم که این دستگاه، ازلحاظ نگهداری بسیار راحت است. دستگاه وال شامل چند روغن است که شمارا جهت چرب نمودن تیغه‌ها، یاری خواهد کرد. شما باید اغلب چرب نمودن را انجام دهید، بعضی از مردم تمایل دارند تا از روغن طبق الگو، استفاده کنند؛ اما من فکر می‌کنم شما می‌توانید وقتی را که تیغه‌ها نیاز به روغن‌کاری دارند، تشخیص دهید. زمانی که شما احساس می‌کنید که موها به‌جای تراشیده شدن، بیرون می‌آیند. اگر شما مطمئن نیستید که چند وقت یک‌بار باید ماشین اصلاح وال بالدینگ را تمیز کنید، می‌توانید با یک‌بار در ماه شروع کنید. به‌طور صادقانه، شما بیشتر از این نیاز نخواهید داشت، درصورتی‌که هرروز از این دستگاه استفاده نمی‌کنید.

آیا من می‌توانم از دستگاه ماشین اصلاح وال بالدینگ Wahl Balding Clippers برای جایی دیگر استفاده کنم؟
پاسخ، بله و خیر است. من ماشین اصلاح وال بالدینگ را برای تراشیدن موهای نواحی مسطح، مانند سینه، شگفت‌انگیز یافتم. این دستگاه به‌طور سریع و فِرز بر روی مو حرکت کرد، من با ایجاد که فاصله‌ی بهینه که کاملاً نزدیک به سطح پوست نبود، موها را تراشیدم. اگر شما می‌خواهید بدانید که آیا می‌توانید از این ماشین اصلاح برای نواحی زیرین استفاده کنید، پاسخ عجیب نه است! لطفاً، نه!

نتیجه‌گیری
درحالی‌که این، یک مجموعه‌ی بسیار خوب از ماشین اصلاح تراشندِ است، برای استفاده‌ی تک‌نفره (بدون همیار) مناسب نیست. اگر شما در حال جستجوی یک دستگاه مناسب هستید تا جمجمه‌تان تراش بهتری داشته باشد.
اما من یک فرد معمولی هستم که نمی‌توانم در مورد جنبه‌های حرفه‌ای این موزنِ تراشندِ نظر زیادی بدهم. من می‌دانم که شخصاً از این وسیله برای چند ماه استفاده کردم و کار را انجام داد؛ و من آن را به چیزی که برایم مناسب‌تر و راحت‌تر بود، ارتقا دادم،
ما همیشه گفتیم ما نمی‌دانیم دیگران به شما چه محصولی را خواهند داد اما فروشگاه شیک فام برای خرید اینترنتی با خیال راحت راه‌اندازی شده است.


از دیگر ماشین اصلح های خوب برند آمریکایی وال میتوان به موارد زیر نام برد:

مشخصات کلی دستگاه

کشور سازنده : آمریکا
برند : وال WAHL
جنسیت : آقایان
مناسب برای : صورت
بدن
موی سر
محفظه نگهدارنده : جعبه کارتنی

مشخصات فنی این ماشین اصلاح

تکنولوژِی ساخت : آمریکا
تکنولوژی اصلاح : برش مستقیم
اندازه اصلاح :

0.4 میلی‌متر

نوع تیغه اصلاح : تریمر
جنس تیغه ها و موچین : استیل ضد زنگ
قابلیت شارژ : ندارد
مدت استفاده پس از شارژ :

-

قابلیت شستشوی سری : ندارد
قابلیت استفاده خشک و مرطوب : ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) : ندارد
خط زن : ندارد
قابلیت تنظیم سرعت : ندارد
صفحه نمایشگر : ندارد
منبع تغذیه : برق خانگی
دکمه خاموش و روشن : دارد
تعداد سری : 2 عدد
سایر اقلام همراه :

شانه - محافظ تیغه -برس تمیز کننده-روغن- سایز شانه‌ها 1.5 - 4.5 میلی‌متر

توضیحات بیشتر

توضیحات :

دارای موتور پر قدرت - اصلاح دقیق و نزدیک به صفر موهای شورت - کیفیت و طول عمر بالا - عرض تیغه: 40 میلی‌متر - طول سیم: 3 متر

نظرات

حفظ حریم خصوصی شما وظیفه ماست و اطلاعات شما به نمایش در نمی آید

captcha Refresh
تیمور بهمنی
۱۳۹۷/۰۷/۱۷۰۰
پاسخوال مجیک کلین خیلی بهتر از اینه یکم پول بیشتر میدید ولی بتر از اینو میگیرید
محصولات مشابه
محصولات مکمل

با عضویت در خبرنامه هدیه کد تخفیف خود را دریافت کنید