بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام کاملا محفوظ می باشد

 
شیـــک فــام راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 150 هزار تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

(تا وزن 1 کیلوگرم)

هیچ محصولی با مشخصات درخواستی یافت نشد.

خرید خرید شال و روسری جدید مدل سال 98 (2019) از خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام

تفاوت شال و روسری چیست؟

روسری یک نوع پارچه‌ای به شکل مربع است و شما نیز میدانید که وقتی از شکل مربع صحبت می‌شود: یعنی اضلاع آن‌ها باهم مساوی هستند، حالا اینکه این پارچه مربعی شکل که حکم روسری و دارد در اندازه‌های مختلفی قابل‌تولید هستند. معمولی‌ترین سایزی که می‌تواند یک روسری داشته باشد 100*100 است ولی می‌تواند در اندازه و سایزهای متفاوتی نیز تولید شود مثل 120*120 یا 130*130 و یا 140*140 که این روزها برای خرید روسری طرفدار بیشتری نسبت به روسری‌های قواره معمولی 100*100 دارند. به روسری‌های با سایز بالاتر روسری‌های قواره دار هم میگویند که موردپسند اکثر خانم‌های جوان هست.
شال از پارچه‌ای مستطیل شکل‌گرفته است با ضلع‌های غیر یکسان و سایزهای متفاوت که به‌تازگی 2-3 متری‌های این شال‌ها محبوبیت زیادی پیداکرده که به آن‌ها شال هنرمندی نیز میگویند. سایز معمولی که می شه برای خرید شال گفت سایز 180*70 هست ولی کم‌کم با آمدن شال‌های سایز بلند طرفدارهای شال با سایز معمولی به نسبت کم‌تر از قبل شد و به طرفدارهای شال‌های بلند اضافه شد. انواع سایز شال می‌تواند در اندازه‌های 70*160 یا 90*200 یا 100*280 باشد و هر تولیدکننده‌ای متواند با اندازه دلخواه به تولید مشغول باشد. یکی از مزایای شال‌های بلند این‌که می شه به هر شکلی راحت سر کرد.

خرید شال و روسری


ست کردن شال و روسری با مانتو؟

بسیاری از خانم‌ها با این مورد مشکل‌دارند و بیشتر اوقات درگیر این موضوع هستند که چه مانتویی با چه رنگ شال و روسری رو برای مجالس و مهمانی با مانتو یا لباس خودشان ست کنند که شیک‌تر به نظر به رسن و هم بیشتر موردتوجه دوستان و آشنایان قرار بگیرند؛ و این کار سخت و پیچیده نیست و بسیار ساده هست خانم‌ها فقط کافی کمی هارمونی رنگ‌ها رو بلد باشید. هارمونی رنگ به شما کمک می‌کند که راحت‌تر رنگ شال و روسری خود را با مانتوست کنید.
شال و روسری ممکنه یکی از موارد زیر باشد:

 • شال و روسری طرح دار
 • شال و روسری ساده رنگی

خرید شال و روسری اینترنتی

تصویر زیر سه رنگ اصلی رونشان می‌دهد که با ترکیب آن‌ها رنگ‌هایی به وجود می‌آید شما متوانید با این روش شما می‌توانید به‌راحتی شال و روسری خود تون رو با مانتوست کنید:
در چرخه رنگ، رنگ‌هایی که مقابل هم قرار دارند رنگ‌های ممکل ای نامیده می‌شوند؛ و تضاد بسیار زیبایی را وقتی در مقابل هم قرار بگیرند ایجاد می‌کنند مثلاً زرد و بنفش

خرید شال روسری


 جنس شال و روسری؟

همان‌طور که شال و روسری انواع مختلفی دارد مسلماً جنس‌های متفاوتی از هم نیز دارند؛ که در این قسمت می‌خاییم کمی با این جنس‌های شال و روسری آشنا شویم تا در انتخاب جنس زیاد به مشکل برنخوریم.
در فصل‌های بهار و تابستان خانم‌ها شال‌هایی را مدنظر دارند که سبک و خنک را بیشتر می‌پسندند تا احساس راحت ری داشته باشند که بیشتر این شال و روسری‌های از جنس نخ می‌باشند.
البته روسری و شالی که در مهمانی یا مراسم که برای خانم‌ها بسیار مهم است این موضوع از شال‌های با جنس‌های حریر، ابریشم، نخ ا‌بریشم، ساتن استفاده می‌کنند تا شیک‌تر به نظر برسند. پس برای هر مکان و زمانی جنس و طرح شال روسری هم‌تغییر می‌کند البته که می شه گفت اینم سلیقه است.

خرید اینترنتی شال و روسری


پس یکی از معیارها و ملاک‌ها مهم همین انتخاب جنس پارچه شال و روسری است که به مشکل برمی‌خورند: امیدواریم این مطلب کوتاه مفید واقع به شه


انواع جنس شال و روسری:

 • شال، روسری ساتن: جنس براق و مات دارند
 • شال، روسری نخی: جنس پنبه‌ای و نرمی دارند
 • شال، روسری ابریشم: جنس لطیف، نرم و مقاوم دارند
 • شال، روسری حریر: جنس لخت و نازکی دارند

شال‌هایی که از جنس ابریشم هستند نسبت به دیگر جنس‌ها قیمت بالایی دارند.
فصل پاییز و زمستان از شال‌های با تراکم بالا بیشتر استفاده می‌شود مصرف شال‌های پشمی و شال‌های بافت در این فصل بیشتر قابل‌استفاده هست.


شال و روسری با توجه به رنگ پوست

تا حالا با خودتان فکر کردید که چه نوع و طرحی از شال و روسری به رنگ پوستتان می‌آید؟ با خودتان میگید که خوب الآن باید چ چیزی سرم کنم که به پوستم به یاد
یا اینکه وقتی میرید برای خرید شال یا روسری به وسواس شدید این کار و انجام می‌دید که‌ی وقت به رنگ پوستتان نمی‌آید.
اصلاً بیاییم یکمی بارنگ پوست خودمان و کسانی که اطرافمان هستند آشنا بشویم تا برسیم به این مرحله که چه رنگی از شال و روسری به چه نوع پوستی می‌آید.

خرید آنلاین شال و روسری

6 نوع رنگ پوست:

 • رنگ پوست روشن: کمی صورتی و کک و مکی و در مقابل آفتاب حساس است
 • رنگ پوست سفید: در مقابل آفتاب دچار آفتاب‌سوختگی می‌شوند
 • رنگ پوست گندمی: در مقابل آفتاب دچار سوختگی می‌شود، برنزه شدن راحت است
 • رنگ پوست سبزه: مقابل آفتاب به‌راحتی برنزه می‌شوند
 • رنگ پوست تیره: کم پیش می‌آید در برابر آفتاب بسوزند و برنزه شوند
 • رنگ پوست سیاه: اکثراً و یا بیشتر کشور آفریقا این نوع پوست رادارند

شال و روسری

تا اینجا فقط از جنس پوست گفتیم
نوع پوست با محیط و منطقه آب و هوایی تغییر می‌کند
الآن با توجه به اینکه رنگ پوستتان رو می‌شناسید متوانید در شال و روسری خود انتخاب راحت ری داشته باشید
می شه گفت تو کشور عزیز ما ایران 4 نوع رنگ پوست وجود دارد به‌جز استثناها: رنگ پوست روشن، سفید، گندمی، سبزه
و در انتخاب شال و روسری به دو گروه تقسیم می‌شوند روشن و تیره
فقط کافی است به این نکته دقت کنید که برای رنگ پوست‌های روشن‌تر از رنگ‌های نسبتاً تیره استفاده شود و برای رنگ پوست تیره از رنگ‌های نسبتاً روشن استفاده شد. شما می‌توانید از شال و روسری که دارای طرح‌های روشن بکار رفته نیز استفاده کنید.
همین نکته ریز شما به شما کمک شایانی می‌کند تا بتونید با نوع رنگ پوست شال و روسری‌های بارنگ پوستتان انتخاب کنید.

هماهنگی شال و روسری با آرایش

شال و روسری

•    روسری خود را می‌توانید با لوازم‌آرایشی، اکسسوری، لاک ناخن و کیف خود هماهنگ کنید. در مورد لوازم‌آرایش رژ گونه، رژ لب، سایه چشم جزو اقلامی هستند که زیبایی صورت را دوچندان می‌کند. در حالتی که این آرایش‌ها باهم دیگر ست شوند، زیباتر خواهند شد. بهتراست روسری‌ با رژ و یا با سایه ست شود. اگر روسری سایه، رژ گونه و رژلب همگی همرنگ باشد، یکنواختی ایجادشده و صورتتان زیبا به نظر نمی‌آید.
•    اگر روی روسری نقش گل، لوگو یا حاشیه وجود دارد، می‌توانید رژلبتان را با آن طرح‌ها هماهنگ کنید.
•    اگر روسری دارای طرح شلوغی مانند گل‌های درشت و رنگارنگ داشت، بهتراست آرایش ملایم انجام دهید. در غیر این صورت شلوغ و آشفته به نظر می‌رسید.

شال و روسری با توجه به فرم صورت

فروش شال و روسری

همه ما می‌خواهیم بهترین‌هایمان را ببینیم و گاهی اوقات برای اینکه بدانیم که چه چیزی مناسب ما است، نیاز به زمان دارد.
شاید برای شما هم پیش به یاد و با خودتان این سؤال و بپرسید که چه مدل شال و روسری به فرم صورت من می‌آید؟
برای این مورد باید اول فرم صورت خودمان رو بشناسیم
ما در اینجا می‌خاییم شما رو با انواع فرم صورت و اینکه چه شال و روسری به‌صورت شما می‌آید توضیح مختصری بدهیم.

1. شال و روسری برای صورت بیضی‌ها

شکل چهره بیضی به‌عنوان شکل جهانی‌ترین شکل در بین انسان‌ها گرفته می‌شود. صورت‌های بیضی طولانی‌تر هستند و گونه‌های برجسته‌ای با چانه مخروطی شکل دارند این نوع چهره‌ها می‌توانند از سبک‌های متنوع از شال رو روسری استفاده کنند. اگر یک چهره بیضی دارید، توصیه می‌شود که شال یا روسری خود را با پوشیدن اطراف چهره‌تان کاملاً محکم کنید و سپس آن را زیر چانه قرار دهید... اگر پیشانی شما بلند باشد، می‌توانید از زیر کلاه استفاده کنید که گرد شدن را کاهش می‌دهد.


2. شال و روسری برای صورت گرد

شکل چهره گرد با نگاه کامل، چانه دور و خط مویی تعریف‌شده است. پهنای بین دو طرف صورت و بالا به پایین تقریباً یکسان است. سبک‌هایی که برای چهره‌های گرد مناسب هستند، سبک‌های شل است که کامل چهره شمارا شکل می‌دهد. پس می‌توانید از شال و روسری که تقریباً روی سر شل باشد استفاده نمی‌آید.


3. شال و روسری برای صورت گرد

بسیاری از مردم دارای چهره مربعی هستند. اگر چهره‌ای مربعی دارید بدانید که خوش‌شانس هستید زیرا در فک و فامیل به زیبایی معروف خواهید بود از چهره شما تعریف خواهند کرد. اغلب، در این فرم از صورت دارای پارامترهای مشابه عرض و طول است. شما می‌توانید روسری خود را به‌راحتی در اطراف چانه قرار دهید و بیندازید.


4. شال و روسری برای صورت لوزی

چهره لوزی چیزی شبیه به فرم صورت بیضی و فرم صورت قلب است. این فرم از صورت شبیه به دیگران نیست بنابراین اگر دارای فرم صورت لوزی هستید خود را منحصربه‌فرد بدانید در این نوع فرم صورت گونه‌ها وسیع‌ترین قسمت هستند و پیشانی باریک است؛ بنابراین چهره شما به‌سادگی متعادل است. این زاویه شکل صورت در فک پایین و چانه بسیار نرم است و هنگامی‌که شما شال رو روسری خود را می‌بندید یا پارچه را در پشت زاویه فک قرار می‌دهید عالی می‌شود.
گونه‌های برجسته شما یک مزیت بزرگ هستند - آن‌ها با نوع حجاب خوب است که قسمت زیادی از صورت را پوشش نمی‌دهد؛ و هر سبکی که دوست داشتید در این نوع فرم صورت می‌توانید شال و روسری خود را سر کنید.


5. شال و روسری برای صورت قلبی

چهره قلب شکل معمولاً در ناحیه گونه‌ها پهن و گسترده‌تر است و سپس به یک چانه کوچک و ظریف محدود می‌شود. دلیل آن را چهره قلب شکل نامیده است این است که چانه اشاره به معنای واقعی کلمه به نظر می‌رسد و نماد قلب است. در این نوع سبک پوشش می‌توانید شال و یا روسری را تا زیر چانه پیچ‌وتاب دهید.


مزایای استفاده از شال و روسری

شال و روسری خرید

مزایای روسری نامحدود است ازجمله مزایای بهداشتی و ظاهری. همه می‌دانند که روسری به‌عنوان لوازم جانبی مد استفاده می‌شود، اما خیلی بیشتر از این است. روسری برخی از مزایای مخفی نیز دارد که به یک دختر در زندگی روزمره کمک می‌کند؛ بنابراین، لطفاً همه راجع به این مزایای مخفی صحبت نکنید، اگر می‌خواهید آن‌ها را در طول عمر راضی نگه‌دارید. فقط شوخی، اما واقعاً یک روسری اهداف زیادی در زندگی خانم دارد
1. به‌عنوان لوازم جانبی
روسری محبوب‌ترین به‌عنوان یک مد لوازم جانبی همه روز در همه فصول سال استفاده می‌شود. راه‌های زیادی برای پوشیدن روسری و شال وجود دارد؛ بنابراین، انتخاب کنید که مناسب لباس شما باشد.
2. این شمارا گرم نگه می‌دارد
درحالی‌که مد تنها دلیل آن نیست که شما نیاز به یک روسری دارید، دلایل زیادی برای پوشیدن آن وجود دارد. روسری نیز دارای مزایای بهداشتی است که باعث گرم شدن ناحیه گردن شما می‌شود. این‌یکی از مهم‌ترین مزایای یک روسری بود.
3. برای از بین بردن درد گردن
هنگامی‌که ما نیاز به یک فرد برای حمایت از گردن خودداریم، روسری به‌عنوان دردآور کننده کار می‌کند؛ و ما فراموش می‌کنیم حتی از حمایت آن تشکر کنیم. ما فقط آن‌ها را در گوشه‌ای دور گردن می‌پیچیم و سپس درد گردن از بین می‌رود.
4. شال و روسری می‌تواند پوست شمارا نجات دهد.

روسری در طبیعت مفید هستند، زیرا آن‌ها بعدازظهر از گرمای تابش خورشید جلوگیری می‌کنند. برنزه کردن بدترین چیزی است که مطمئناً می‌خواهید از آن اجتناب کنید. پنهان کردن پشت روسری و یک بازی امن را بازی کنید.
5. این می‌تواند چهره شمارا پنهان کند
یک روسری واقعاً همراه با دوست‌پسر شما یک دارایی مفید است. در چنین شرایطی، اگر از روبه‌رو شدن با والدین، بستگان، همسایگان و غیره ترس دارید. سپس این ابرقهرمان (شال) که به شما یک حریم خصوصی را می‌دهد، می‌آید. بله روسری در آن زمان اهمیت دارد. فقط آن را در اطراف چهره خود قرار دهید تا فقط چشمان زیبای شمارا نشان دهد. حتی برخی فکر می‌کنند که این‌یک مزیت از یک روسری است.
6. روسری می‌تواند موی سر شمارا از گردوغبار جلوگیری کند
روسری‌ها بهترین دوستان ما هستند و زمانی که ما در قسمت گردوخاک هستیم. روسری می‌تواند محافظ خوبی برای موی سر باشد گردوغبارها فقط مانع از تنش‌های بدن و مو ما می‌شوند.
7. برای پنهان کردن نیش عاشقانه شب گذشته
برخی هنوز آن را نمی‌دانند که در مکان‌های عمومی صرفه‌جویی زیادی می‌کنند. درحالی‌که شما بیرون هستید و این گردوخاکی دوست‌داشتنی نقطه جذابیت دیگران است. شما می‌توانید آن را با روسری خود پنهان کنید و مانع از خجالت در جامعه شوید. لطفاً آن را برای همیشه برای همیشه حفظ کنید.

شال و روسری مناسب هدیه

شال و روسری خرید اینترنتی

شال و روسری برای خانم‌هایی که تمایل دارند هدیه‌ای را برای دوست خود و یا کسانی که دوستشان دارند به‌عنوان کادویی یا سپاس‌گزاری تقدیم کنند می‌تواند گزینه بسیار مناسب و بی‌دردسری باشد.
شما می‌توانید با شال و روسری که کوچک‌ترین هدیه باقیمت‌های مناسب است عزیزانتان را خوشحال کنید.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

با عضویت در خبرنامه هدیه کد تخفیف خود را دریافت کنید