بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام کاملا محفوظ می باشد

تضمین اصالت کالا ،پرداخت در محل ، بازگشت کالا ،ارسال به تمام نقاط ایران

 
 
شیـــک فــام راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 150 هزار تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

(تا وزن 1 کیلوگرم)

با ریملی که خشک شده چه کنیم؟

با ریملی که خشک شده چه کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/11/01 0 نظر

. اگر میخواهید ریمل های قدیمی را باز استفاده کنید، چندین گزینه وجود دارد. افزودن آب به مایع ریمل می تواند مانع از چسبندگی آن شود. شما همچنین می توانید با استفاده از قطره های چشمی ریمل مژه خود را باز گردانید. در آینده، سعی کنید تا از چسبناک شدن ریمل با تعویض 6 ماه یکبار آن جلوگیری کنید.

با ریمل خشک شده چه کارکنیم؟

با گذشت زمان، برخی از مارک های ریمل خشک یا چسبناک می شوند. اگر میخواهید ریمل های قدیمی را باز استفاده کنید، چندین گزینه وجود دارد. افزودن آب به مایع ریمل می تواند مانع از چسبندگی آن شود. شما همچنین می توانید با استفاده از قطره های چشمی ریمل مژه خود را باز گردانید. در آینده، سعی کنید تا از چسبناک شدن ریمل با تعویض 6 ماه یکبار آن جلوگیری کنید.
با شیک فام همراه باشید تا بگوییم با ریمل خشک شده چه کار کنیم.

ریمل خشک شده را چیکار کنیم

استفاده از آب برای احیای ریمل خشک شده

1.    آب را به برس اضافه کنید. ساده ترین راه استفاده از آب برای رفع خشگی ریمل این است که برس آن را در آب گرم قرار دهید. برس را به مدت چند دقیقه در آب گرم رها کنید. سپس، برس را برداشته و دوباره در ریمل خود قرار دهید. برس را در لوله مایع ریمل عقب و جلو نکنید. تنها آن را در لوله ریمل قرار دهید. در صورت موفقیت، ریمل شما باید دفعه بعد که از آن استفاده می کنید، کمتر چسبنده باشد.
•    می توانید بلافاصله بعد از استفاده از این روش ریمل را مصرف کنید.

برای مطالعه بیشتر: آنچه باید درمورد ریمل بدانیم

ریمل خشک شده چجوری استفاده کنیم

2.    ریمل خشک شده را در آب جوش قرار دهید. اگر قرار دادن برس در آب گرم موفق آمیز نبود، می توانید یک روش شدیدتر را امتحان کنید. آب را در ظرفی به اندازه کافی بزرگ بجوشانید، اندازه ظرف باید به حدی باشد که بتوانید لوله ی مهر و موم شده ریمل را در آب بطور کامل بچرخانید. اجازه دهید آب به نقطه جوش سریع برسد و سپس گرما را کاهش دهید تا آب از جوش بیفتد.
•    ریمل خشک شده را در این حالت به مدت چند دقیقه به حال خود بگذارید
•    ریمل ریمل خشک شده را با استفاده از ابزار مناسب از آب جوش خارج کنید. پس از آنکه ریمل به دمای قابل لمس رسید، بررسی کنید تا ببینید که آیا داخل آن مایع شده و به اندازه قبل چسبندگی ندارد.
•    در صورت نیاز روغن زیتون به آن اضافه کنید. اگر ریمل خشک شده پس از غوطه ور شدن در آب هنوز اندکی چسبناک بود، چند قطره روغن زیتون در لوله ریمل اضافه کنید. این کار باعث می شود تا ریمل بیشتر روان شده و به غلظت اصلی آن بازگردانیم.

بیشتر بدانیم : آیا ریمل باعث ریزش مژه ها میشود؟

ریمل خشک شده چکار کنیم

3.    از قطره چشمی جهت احیای ریمل خشک استفاده کنید.
•    به اندازه 10 قطره از قطره چشمی را به لوله اضافه کنید. برس را از ریمل خارج کنید. با استفاده از هر مارک قطره چشمی که می توانید در داروخانه پیدا کنید، 10 قطره کوچک به ریمل اضافه کنید.
•    لوله ریمل را تکان دهید. برس را در لوله قرار دهید. به مدت چند ثانیه ریمل را خوب تکان دهید. این کار میتواند با حل شدن قطره چشمی در سراسر لوله محتوی مایع ریمل شود.

برای مطالعه بیشتر: راهنمای خرید ریمل خوب

استفاده مجدد ریمل خشک شده

جلوگیری از خشک شدن ریمل

1.    برس را در لوله بچرخانید. پیچ برس ریمل را کمی باز کنید و آن را در لوله محتوی مایع بچرخانید. سپس، ریمل را بررسی کنید. اگر موفق آمیز باشد، ریمل باید به حالت اصلی بازگردد.
2.    از برس با اندازه مناسب استفاده کنید. اگر برس های اضافی ریمل دارید که با پک اصلی ریمل نیامده است، از آن استفاده نکنید. اگر با زور برای جا دادن برس به لوله ریمل استفاده شود، هوا به درون لوله وارد می شود. نفوذ بیش از حد هوا باعث خشک شدن و چسبناک شدن ریمل می شود.
3.    ریمل خود را پمپ نکنید. بسیاری از افراد برس ریمل را درون لوله محتوی مایع عقب و جلو می برند تا مایع ریمل بیشتری بر روی قلم مو سوار شود. این کار باعث می شود هوا بیشتر درون ظرف قرار بگیرد، و همچنین باعث می شود تا ریمل سریع تر خشک شود. تنها یک حرکت برای برداشتن مایع ریمل برای ماندگاری طولانی آن اهمیت دارد.
•    اگر شما به طور مداوم به اندازه کافی مایع ریمل بر روی قلم مو نگیرید و مدت زمان زیادی از همان ریمل استفاده کرده اید ممکن است وقت آن رسیده باشد تا ریمل جدید خریداری کنید.

بیشتر بدانیم : تمیز کردن برس ریمل برای سایر مصارف

•    استفاده از حرکت چرخشی برای برداشتن مایع بیشتر ریمل بر روی اپلیکاتور به جای پمپاژ داخل و خارج از لوله ریمل صحیح تر است.
4.    ریمل خود را وقتی بد شد دور بیندازید. مهم نیست چقدر مراقب خوب ریمل تان هستید، ریمل در طول زمان خشک می شود. اگر هیچ کدام از روش های فوق نتوانند ریمل شما را بازسازی کنند، باید آن را تعویض کنید. عمر مفید ریمل معمولا حدود دو تا سه ماه است.
•    ریمل کهنه مستعد ابتلا به آلودگی باکتریایی است، و می تواند باعث عفونت چشم شود. اگر ریمل خود را بیش از 6 ماه داشته اید، وقتش رسیده که آن را جایگزین کنید.
•    نکته مهمتر برای اینکه بخواهید ریمل اصلی تهیه کنید شما میتوانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی شیک فام تهیه کنید.

 

استفاده مجدد از ریمل خشک شده
 

نظرات

حفظ حریم خصوصی شما وظیفه ماست و اطلاعات شما به نمایش در نمی آید

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه هدیه کد تخفیف خود را دریافت کنید