بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام کاملا محفوظ می باشد

 
شیـــک فــام راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 150 هزار تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

(تا وزن 1 کیلوگرم)

مرتب سازی :

خرید مداد ابرو از خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام

پر کردن ابروها یکی از اصلی‌ترین گام‌های آرایش و زیبایی صورت است که با اندکی دقت و توجه بامداد ابرو می‌توانید بهترین نتیجه را داشته باشید .ابروهای تمیز جذاب‌ترین صورت را به شما می‌دهند. برای اینکه مطمئن شوید ابروهایتان کاملاً تمیز و طبیعی به نظر برسند، باید از مداد ابرویی که بارنگ ریشه اصلی ابروهایتان هم‌رنگ است را انتخاب کنید و موقع که شک دارید کدام رنگ بهتر است، رنگی را انتخاب کنید که مداد ابرو آندرتون خاکستری داشته باشد تا خیلی قرمز به نظر نرسد
 قبل از هر استفاده نوک مداد ابرویتان را با تراش تیز کنید. اگر از رنگ پودری استفاده می‌کنید، هر دو یا سه بار استفاده برس آن را بشویید و با باد خشک‌کنید.

بیشتر بدانید تا ارزان‌تر و باکیفیت‌تر بخرید

خرید مداد ابرو

همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ بارنگ موها و پوستتان انتخاب کنید. مداد ابرو را معمولاً برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگ‌های تندتر استفاده کنید. اگر رنگ موهایتان را تغییر شدیدی بدهید، متناسب با آن رنگ ابرویتان را بامداد ابرو کمرنگ یا پررنگ کنید.چند سایه چشم را انتخاب کنید تا رنگ متناسب را پیدا کنید .اگر مداد ابرویی رنگی را برگزینید که خیلی تیره باشد، ابروهایتان غیرطبیعی به نظر خواهد رسید و توی ذوق می‌زند. اگر هم از رنگی استفاده کنید که خیلی روشن باشد، هیچ کمکی به زیباتر شدن ابروهایتان نخواهد شد بنابراین مداد ابرو رنگی را انتخاب کنید که مناسب ته رنگ پوست شما و ویژگی‌های صورتتان باشد. ایدئال این است که رنگ مداد موردنظر شما دو پرده روشن‌تر از رنگ موهای خودتان باشد. بدین‌صورت هم به‌خوبی با ابروهایتان درمی‌آمیزد و هم خودش را نشان می‌دهد .

پیش از هر چیز باید بدانید کدام وسایل آرایش ابرو، موردنیازتان است پس از انتخاب محصول صحیح، نوبت به انتخاب رنگ می‌رسد که فروشگاه آنلاین شیک فام می‌تواند برای شما مداد ابروهای با برندهای معتبری همچون فلورمار، لیدو ، اتود و... در رنگ‌بندی‌های متنوع برای یک خرید اینترنتی لذت‌بخش تهیه نماید فروشگاه اینترنتی وسایل آرایشی شیک فام در تمام مراحل خرید با حفظ سرعت عمل در کنار شما خواهد بود و تضمین‌های ذکرشده برای محصولات آن، صد درصد واقعی است .

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

با عضویت در خبرنامه هدیه کد تخفیف خود را دریافت کنید