بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام کاملا محفوظ می باشد

 
شیـــک فــام راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 150 هزار تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

(تا وزن 1 کیلوگرم)

مرتب سازی :

خرید سایه چشم و ابرو ارزان از خرید اینترنتی ارزان و اصل فروشگاه اینترنتی شیک فام

خرید سایه‌های معتبر چشم در رنگ‌بندی‌های مختلف از فروشگاه آنلاین شیک فام و راهنمایی خرید سایه چشم.
آرایش چشم یکی از عوامل مهم آرایش است. درواقع چشم‌ها اولین عنصری هستند که به چشم می‌آیند. حتماً داشتن چشم‌هایی جذاب و گیرا، چهره‌ی شمارا زیباتر و صدالبته تأثیرگذاری شمارا بیشتر می‌کند.
خیلی از خانم‌ها روزانه لوازم‌آرایشی زیادی می‌خرند ولی در زمان انتخاب نوع خوب آن‌ها گاهی شک می‌کنند. مواردی درباره خرید سایه چشم وجود دارد.

بیشتر بدانید تا ارزان‌تر و باکیفیت‌تر بخرید.

بهترین سایه چشم و ابرو

شاید با خودتان فکر کنید که سایه‌های چشم ارزان هم عملکرد سایه‌های گران‌تر رادارند پس چرا هزینه بیشتری کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که سایه‌های گران‌تر بی‌دلیل گران نیستند. این سایه‌های گران که معمولاً پودری‌اند، رنگ‌دانه‌های باکیفیت‌تری دارند و بادوام‌ترند. در انتخاب رنگ سایه چشم نه‌تنها به رنگ چشم، بلکه به حالت چشم‌ها و رنگ پوستتان هم توجه کنید. نباید رنگی را انتخاب کنید که دقیقاً هم‌رنگ چشم‌هایتان باشد. رنگ سایه باید بارنگ چشم‌ها تضاد ملایمی داشته باشد. اگر لنز چشمی رنگی استفاده می‌کنید، باید در موقع خرید و انتخاب رنگ سایه چشم آن‌ها را نیز مدنظر داشته باشید.

سایه چشم‌های پودری نیز انواع مختلفی دارند: سایه چشم‌های مات برای استفاده روزانه و سایه چشم‌های اکلیلی و براق برای آرایش‌های نمایشی‌تر مانند مهمانی و جشن‌ها مناسب است و مدل‌های مخملی نیز برای رسیدن به یک آرایش چشم یکدست خوب است.

فروشگاه اینترنتی وسایل آرایشی شیک فام در تمام مراحل خرید با حفظ سرعت عمل در کنار شما خواهد بود و تضمین‌های ذکر‌شده برای محصولات آن، صد درصد واقعی است.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

با عضویت در خبرنامه هدیه کد تخفیف خود را دریافت کنید