شیــک فـــام

راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 99 هزار تومان

همکاری با ما

همه کسب‌وکارها برای پیشبرد اهداف و فروش بیشتر و دیده شدن نیاز به مشتری و همکارهای دارند. فروشگاه اینترنتی شیک فام از همه تأمین‌کنندگان کالا و همکاران عزیزمان و مبلغین دعوت به همکاری می‌نمایید.

 

تأمین‌کنندگان عزیز لوازم‌آرایشی، لوازم بهداشتی، عطر وادکلن، لوازم شخصی و... محصولات دیگری که در شیک فام به فروش می‌رسد: اسم، اسم شرکت، لیست محصولات باقیمت‌ها، پروموشن ها و آفر های آن‌ها، کاتالوگ محصولات، شرایط ارسال و تسویه، شرایط پس از فروش، خدمات پس از فروش و گارانتی ها و تضامین آن‌ها را بیان و آدرس و شماره تماس‌های موردنیاز رزومه کامل را ارسال نمایید.

 

همکاران فروشگاه‌های اینترنتی مرتبط با وب‌سایت ما و پیچ‌های اینستاگرام و کانال‌های تلگرام و... چنان چه تمایل به همکاری در شیک فام رادارند: اسم، اسم شرکت، آدرس وب‌سایت، شیوه‌های هم کاری، پیشنهاد‌های خود را بیان و پیگیری و منجر به همکاری گردد. موارد موردنیاز و رزومه کامل را ارسال نمایید.

 

تبلیغات دوستان که تبلیغات انجام می‌دهند ازجمله وب‌سایت‌ها، شرکت‌های تبلیغاتی، پیچ‌های اینستاگرام و کانال‌های تلگرام و انواع رسانه‌های مجازی و غیرمجازی و... یک رزومه کامل و نمونه کارهای خودشان و لیست قیمت و شرایط و پیشنهادهای خود را ارسال نمایند تا بررسی و موجب همکاری گردد.

 

ایمیل ارسال: info@shikfam.com

 

پیشاپیش از شما متشکریم

 

 

!-- MailerLite Universal -->