شیــک فـــام

راز زیـبایی تــــو

خرید بالای 99 هزار تومان

چگونه با 10 قدم ساده آرایش کنیم؟؟

ساده آرایش کنیم .

 

قدم 1: مرطوب‌کننده

آرایش کردن یک هنر است. پوست صاف و انعطاف‌پذیر بهترین ابزار شماست. برای انجام این کار شما به مرطوب کننده نیاز دارید. صورت خود را بشویید و مرطوب‌کننده را بر روی پوست خود بزنید، به پوست خود چنددقیقه اجازه دهید تا کرم را به خود جذب کند.

قدم 2: استفاده از پرایمر

پرایمر پوست شما را برای پایه و سایه‌زدن آماده می‌کند. همچنین هر عیب و کاستی را پنهان می‌کند و منافذ پوست را کوچک‌تر می‌کند. بر روی پوست صورت و گردن خود بزنید.

قدم 3: کانسیلر

کانسیلر را برای پوشاندن عیب‌های صورت خود بر روی پوست خود بزنید. کانسیلر را اطراف ایرادات پوست خود با دقت ضربه بزنید و سپس با انگشت خود آن‌را با بقیه پوست ترکیب کنید. از کانسیلری استفاده کنید که از رنگ پوست شما روشن‌تر باشد.

قدم 4: کرم پایه

از کرم پایه‌ای استفاده کنید که بارنگ پوست شما سازگار باشد. بر روی قسمت‌های کوچکی از پوست چانه، گونه و پیشانی کرم پایه را بزنید. و سپس کرم را بر روی اطراف پوست پخش‌کنید تا یک‌پوست بدون عیب و طبیعی داشته باشید.

قدم 5: روشن‌کننده و برنزه کننده

روشن‌کننده‌ها و برنزه کننده‌ها پوست شمارا طبیعی‌تر می‌کند. روشن‌کننده باید از پوست شما روشن‌تر باشد درصورتی‌که برنزه کننده باید از پوست شما کمی تیره‌تر باشد. برنزه کننده را بر روی خطوط فک اعمال کنید سپس روشن‌کننده‌ را بر روی استخوان‌های گونه اعمال کنید. رنگ‌ها را باهم ترکیب کنید تا جلوه‌ی طبیعی‌تری داشته باشد.

قدم 6: رژ گونه

رژ گونه بزنید تا چهره‌ی خوش‌آیندی داشته باشید. محل زدن رژ گونه ، بر روی گونه‌ها را با لبخند زدن مشخص کنید و به‌دقت رژ گونه را به سمت خط موهای خود بزنید.

قدم 7: مداد ابرو

داشتن چشم‌های زیبا ضروری است. آن‌ها را با یک مداد ابرو برجسته‌سازی کنید. خط طبیعی ابروهای خود را دنبال کنید و از یکرنگ مداد روشن‌تر استفاده کنید.

قدم 8: سایه، خط چشم و ریمل

  با سایه و خط چشم زیبایی به چشم‌هایتان بدهید. از سه رنگ سایه استفاده کنید. روشن‌ترین رنگ را زیر ابرو و سپس تیره‌ترین را بالای پلک چشم اعمال کنید. سایه‌ها را در یکدیگر محوکنید تا خط واضحی باقی نماند. سپس خط چشم را در طول پلک خود بالای مژه‌ها بکشید. از ریمل برای حجیم کردن، جدا کردن مژه‌ها از یکدیگر و دادن ظاهری سالم‌تر استفاده کنید.

قدم 9: رژلب، خط لب و برق لب

رژلب یکی از انعطاف‌پذیرترین بخش‌های صورت است. می‌توانید رنگ‌هایی را بر اساس سلیقه با یکدیگر ترکیب کنید. درنهایت از روکش رژلب و خط لب استفاده کنید و کار خود را با برق لب تمام کنید.

قدم 10:زرق‌وبرق شبانه

مقداری لمس آرام می‌تواند آرایش روزانه شمارا به طرح آماده‌ی شبانه تبدیل کند. اضافه کردن کمی رژ گونه می‌تواند استخوان‌های گونه را برجسته‌تر کند. شما همچنین می‌توانید از خط چشم تیره‌تر برای نشان دادن جسارت استفاده کنید. درنهایت، با رژلب قرمز روشن خیره‌کننده شوید.

همچنین شما دوستان عزیز میتوانید از لوازم آرایشی و بهداشتی فروشگاه شیک فام دیدن فرمایید.

 

انتشار : 14 شهریور 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

!-- MailerLite Universal -->